Колледждің ішкі тәртіп ережесіне сәйкес 2024-2025 оқу жылындағы білім алушылардың киім кию үлгісін назарларыңызға ұсынамыз. Колледж білім алушыларының сыртқы келбеті білім беру ұйымдарының ішкі тәртіп Ережелерімен, білім беру ұйымының Жарғысымен, сондай-ақ орта білім беру ұйымдары үшін міндетті мектеп формасына қойылатын талаптармен реттеледі, олар білім беру ұйымдарының міндетті формасы оқытудың зайырлы сипатына сәйкес келетіндігін, колледж формасы классикалық стильде, жарқын түстерден таңдалады.

Сәрсенбі, 17 Шілде 2024 11:34

Киім үлгісі

| Автор:

2024 жылдың 25 маусымынан бастап 2024-2025 оқу жылына талапкерлерді қабылдау басталды.
Құжаттарды қабылдау колледж канцеляриясы арқылы жүргізіледі.
Құжаттар тізімі:
1) құжаттарды қабылдау туралы өтініш;
2) білімі туралы құжаттың түпнұсқасы;
3) 3x4 см көлеміндегі 4 дана фотосурет;
4) № 075-У - медициналық анықтама,
5) жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі
Техникалық жұмыстарға байланысты егов.kz электронды үкіметі 2024 жылдың 1 шілдесінен бастап іске қосылады. ЭЦҚ міндетті түрде қажет.
Егер 18 ге толмаған жағдайда ата-анаңызды немесе заңды өкіліңіздің ЭЦК, егер 18 ге толған жағдайда өз ЭЦК.
Жұмыс регламенті: *09.00-18.00.*
Сенбі жұмыс күні

Ағымдағы жылдың 21- мамыр күні колледж кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында “Бізді кітап табыстырды” фотоконкурсы ұйымдастырылды. Фотоконкурсқа 3 курс білім алушылары қатысты.
Мақсаты: Жастарды кітапханада түсірілген тартымды фотосуреттер арқылы кітап оқуға тарту, оқу мәдениетін дамытуға және қолдауға насихаттау. Ақын-жазушылардың шығармаларын кеңінен насихаттау, кітапхананың ғаламтор желілеріндегі әлеуетін арттыру.

Мемлекет басшысының тапсырмасы бойынша “Таза Қазақстан”республикалық экологиялық акциясы басталды

Біз, Ақтөбе жоғары гуманитарлық колледжінің қызметкерлері мен студенттері Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі Саясат Нұрбектің эстафетасын мақтанышпен қабылдаймыз және оны еліміздің барлық оқу орындарына жолдаймыз!

Тазалық пен қоршаған ортаға деген қамқорлық өзімізден басталады!
По поручению Главы государства началась республиканская экологическая акция «Чистый Казахстан»

Мы, сотрудники и студенты Актюбинского высшего гуманитарного колледжа, с гордостью принимаем эстафету от Министра науки и высшего образования Республики Казахстан, Саясата Нурбека, и передаем ее всем учебным заведениям нашей страны!

Мы верим, что чистота и забота о окружающей среде начинается с каждого из нас!
On the instructions of the Head of State, the republican environmental campaign “Clean Kazakhstan” has begun.

We, the staff and students of Aktobe Higher Humanities College, proudly accept the baton from the Minister of Science and Higher Education of the Republic of Kazakhstan, Sayasat Nurbek, and pass it on to all educational institutions in our country!

We believe that cleanliness and care for the environment start with each and every one of us

р/с

Мемлекеттік көрсетілетін қызмет атауы

Жауапты қызметкер