Жұма, 19 Қазан 2018 04:15

Жастар жылы-жаңа бастамалар жылы

Ақтөбе гуманитарлық колледжінің Жас Отан белсенділері Елбасының "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен жұмыс сапасын арттыру" атты жолдауыа жаңа мүмкіндіктерге жол ашатынын айтады. Жастар бұқаралық спорт пен дене шынықтырудың қолжетімділігін арттыру, кәсіпкерлікті дамыту, медициналық қызмет сапасын жақсарту тапсырмаларын қолдап, өз ойларын білдірді.

Іс-шараға қатысқан партияның Ақтөбе облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Дариға Исмағамбетова жастарға жасалған мүмкіндіктер мен қолдауларға тоқталып, фракция мүшесі Ануар Тасимов өзінің еңбек жолы, өмірлік тәжірбиесі және түрлі салада жеткен жетістіктері туралы баяндап, жастарды жігерлендіре түсті.

• Амангос Мадина

• Сафарғали Айкөркем