Сәрсенбі, 17 Қазан 2018 10:02

Дін,құқық,жастар

Ақтөбе гуманитарлық коледжінде 2018 жылдың 12 қазан күні  жастар арасындағы құқықбұзушылықтың алдын алу, тәуекел тобындағы жастарды ортаға тарту, жастардың ортақ қызығушылығын анықтау мақсатында «Аңсар» ақпараттық-талдау орталығынан теолог Ж.Мирманов, Облыстық жастар ресурстық орталығының ұйымдастырушы бөлімі маманы Н.Таңатаров, Ақтөбе ҚІІБ ЗПБ КТІЖ УПИ полиция аға лейтенанты О.Тулеуованың қатысуымен жатақхана студенттері арасында кездесу өтті.

Облыстық жастар ресурстық орталығының маманы Таңатаров Нұрсейт мырза студент жастарды облысымызда өтетін бастамаларға, іс-шараларға қолдау көрсетуге шақырып, еріктілер тобы және «Жас сақшы» құрамының мақсатымен таныстырды.

«Аңсар» ақпараттық-талдау орталығының теолог маманы Ж.Мирманов дін туралы айта келе, дінге келу ең бірінші білімділікті талап ететінін және оны білімсіз игеремін деп фанатизмге ұшырап кету, әсіресе жастар арасында жиі кездесетінін жеткізді.

Келесі кезекте Ақтөбе ҚІІБ ЗПБ КТІЖ УПИ полиция аға лейтенанты О.Тулеуова жастарға құқықтық кеңестер беріп, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдердің міндеттері мен ата-аналардың жауапкершіліктері жайлы толық айтып өтті.

Колледж студенттері келген қонақтарға алғыс айтып, ризашылықтарын білдірді.

• Джанбауова Аружан

• Тургунова Карина