Сенбі, 13 Қазан 2018 06:21

9 қазан күні  Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Шанс» әлеуметтік-құқықтық қолдау орталығымен студенттер арасында семинар-тренинг ұйымдастырылды. Орталықтан заң маманы Р.Б.Таубаева,  әлеуметтік педагог Ы.З.Жақұдолла, психолог Ж.М.Ибадуллаева келіп, жасөспірімдердің арасындағы құқықбұзушылықтың алдын алу, қиын жағдай орын алған кезде берілетін көмек түрлерін айтып, бейнеролик көрсетті.

Әлеуметтік педагог және психолог студенттер арасында тренингтер өткізіп, шешілмейтін мәселе болмайтынын, тек орын алған жағдайға дұрыс көзқараспен қарау керек екенін, кәсіби маманнан көмек сұрағаннан ешқандай ұялмау керек екенін жеткізді. Тренингке қатысқан студенттер құқықтық білімін арттырып, сонымен қатар бір-бірімен жақынырақ танысып, ойларында жүрген сұрақтарына жауап ала білді және кеш соңында келген кәсіби мамандарға алғыстарын білдірді.

Оқылды 2060 рет
  • Қайдасов Жасұлан