Сәрсенбі, 10 Қаңтар 2024 10:09

2024 жылы 9 қаңтар күні “Ақтөбе-Өрлеу” филиалы білім беру ұйымдарының педагогтеріне арналған “Білім беру ұйымдарындағы балаға қатысты зорлық-зомбылықтың алдын-алу” тақырыбында семинар ұйымдастырылды.

Ақтөбе жоғары гуманитарлық колледжінің педагог-психолог мамандары П.А.Сырлыбаева “білім беру ұйымдарындағы буллингтің алдын-алу, профилактикалық жұмыстар” туралы түсіндірме жасады. Н.Е.Жармұханбетова “буллинг профилактикасында кинотерапиялық элементтерді қолдану жолдары әдісімен таныстырып, парктикада көрсетті. Іс-шарада “падлет” тақтасы арқылы кері-байланыс жасалды. Семинар спикерлеріне, қатысушыларға белсенділіктері үшін алғыс хатпен марапатталды!

• Қалдыбай Аяулым

• Шалабаева Динара