Сәрсенбі, 10 Қаңтар 2024 10:03

Ақтөбе жоғары гуманитарлвқ колледжінде ел Президенті Қасым Жомарт Тоқаевтың қаңтар айының 3 жұлдызында “Egemen Qazaqstan” газетіне берген сұхбатын түсіндіру, талдау мақсатында
Ақтөбе облыстық газетінің жауапты хатшысы Ержақып Мұратбек Санақұлы,
Жазушылар одағының мүшесі Талғат Тілеулес,
“Ақтөбе Медиа” ЖШС директорының орынбасары Нұркеева Айгүл Маратқызы, “Актюбинский Вестник” газеті бас редакторының орынбасары Боханова Ләззат Тұрсынғалиқызы және колледж оқытушылары, студенттері қатысқан кездесу өтті.
Жиынға арнайы қатысушы спикерлер, сұхбатта айтылған мәселелер мен қозғалған тақырыптардың маңызы мен мақсатын қатысушыларға, студенттерге кеңінен түсіндірді. Оқытушылар мен студенттер өз сұрақтарына жауап алып, пікірлерін білдірді.
#тәрбие
#оқуғақұштарколледж