Сенбі, 05 Ақпан 2022 11:15

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Өзін-өзі тану: сүйіспеншілік пен шығармашылық педагогикасы» онкүндігі аясында, «Мейірім төгетін ана» тақырыбында кітап көрмесі өтті. Кітап көрмесіне кітапхана ұжымы мен КТ-305, БК -215 топ студенттері белсене қатысты. Кітап көрмесі «АНА» инсталляциясы, кітаптар мен журнал мақалалары қойылып, библиографиялық шолу өткізілді.
     Кітап көрмесі «Өзін-өзі тану» адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасының негізіне жататын тәрбие және білім беру жүйесінде балалар мен жастардың адамгершілік-рухани танымын жетілдіру, студенттерді мейірімділікке, достыққа, сүйіспеншілікке, өмірге, жақын адамдарға, ата-анаға, жалпы қоршаған әлемге деген бауырмалдық, жақсылық жасауға тәрбиелеу мақсатында ұйымдастырылды.

Оқылды 327 рет
  • Сақабаева Аяулым
    Ктх-305

• Жұбанова Ұлжан
    Р-215

• Аймұрза Зейнеп
    Мк-105

• Шалабаева Динара
    Бк-315

• Султанова Жанна
    Бк-315

• Сағиғалиева Гүлбану
    Кт-105

ОҚЫТУШЫ

СТУДЕНТ

ТҮЛЕК

ҮЗДІК ДИПЛОМ

Директор блогы

Құрметті талапкер! Сіз колледж директорына тікелей сұрақ қоя аласыз.

Толығырақ

Кері байланыс.

Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 73-ші үй Телефон номері: +7 /7132/ 56-02-30 E-mail: aktobe_agk@mail.ru

Түлектермен байланыс