Сенбі, 05 Ақпан 2022 09:00

«Өзін-өзі тану - махаббат пен шығармашылық педагогикасы» атты онкүндік

«Өзін-өзі тану - махаббат пен шығармашылық педагогикасы» атты онкүндік аясында «Әдебиет және тілдер» бөлімі және «Өзін-өзі тану» пәнінің оқытушысы Ә.А.Тулеуованың ұйымдастыруымен «Өнеге отбасынан» тақырыбында эссе байқауы өткізілді. Байқауға 0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы бойынша КТ-115, КТ-205, КТ-305 топтарының студенттері қатыстырылды.
     Мақсаты: Ғасырлар бойы жалғасын тауып келе жатқан, топ бастайтын, отбасы тәрбиенің қайнар көзі екендігін санамызда жаңғырту. Үш тұлға: ата-ана, бала, ұстаз арасындағы ашық әңгіме арқылы ұлттық қазақы тәрбиемізді оқушы санасына сіңіру. Баламен дұрыс тіл табысуға, сөйлеу мәдениетін үнемі қолдауға ой салу. Бала тәрбиесінде ата-ананың орынының ерекше екендігін түсіну. Үлкендер мен кішілер арасындағы сыйластықты түсіндіру, ата тегіне , ата-анаға деген қамқорлықтарын арттыру, өзара татулыққа, құрмет көрсете білуге тәрбиелеу.

Оқылды 315 рет
  • Музыкант Екатерина
    Р-305

• Қалдыбай Аяулым
    Ктх-205

• Махабат Жаннета
    Шт-405

• Бозакова Дария
    Мк-405

• Нышан Ақмарал
    Шт-305

• Төлеуқара Гүлжаз
    Сб-115

ОҚЫТУШЫ

СТУДЕНТ

ТҮЛЕК

ҮЗДІК ДИПЛОМ

Директор блогы

Құрметті талапкер! Сіз колледж директорына тікелей сұрақ қоя аласыз.

Толығырақ

Кері байланыс.

Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 73-ші үй Телефон номері: +7 /7132/ 56-02-30 E-mail: aktobe_agk@mail.ru

Түлектермен байланыс