Дүйсенбі, 27 Желтоқсан 2021 08:48

«Оқытушының кәсіби құзіреттілігі – нәтижеге бағытталған білім беру негізі» тақырыбында облыстық деңгейдегі дөңгелек үстел өткізілді

2021 жылдың 22 желтоқсан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде Zoom платформасы арқылы «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім беру процесін академиялық дербестікті есепке ала отырып модельдеу» білім беру бағдарламасы бойынша педагогтердің біліктілігін арттыру курсының аясында «оқытушының кәсіби құзіреттілігі – нәтижеге бағытталған білім беру негізі» тақырыбында облыстық деңгейдегі дөңгелек үстел өткізілді. Мақсаты: ТжКБ ұйымдарында академиялық дербестік шарттарындағы педагогтердің кәсіби құзіреттілігін қалыптастыру.
     Дөңгелек үстел бағдарламасында «Академиялық дербестікті есепке ала отырып, оқу жұмыс бағдарламасын құрастыру» тақырыбында география пәнінің оқытушысы педагог-шебер Ниетбаева К.Т, ағылшын пәнінің оқытушысы Садық Г.А, «Демонстрациялық емтихан – жаңа форматтағы қорытынды аттестаттау» тақырыбында педагог-шебер Жамекова Б.М, «Аралық бақылауды бағалау парағын дайындау» тақырыбында әдіскер Даулеткалиева Г.К, оқытушы Ыбраймова А.Ю, «Инклюзивті білім беру ерекшеліктері» тақырыбында арнайы пән оқытушысы Мурадили Н, соңында психология пәнінің оқытушысы Қазбекова М.Д «Ой түйін» тренингісін ұйымдастырды.Дөңгелек үстел жұмысына Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінің оқытушы-тренері Ескалиева С.Б қатысып, курстан кейінгі қолдау шараларының маңыздылығын атап өтті.

• Әбдіжәлел Гүлден

• Әбуталиева Айзат