Сейсенбі, 14 Желтоқсан 2021 09:33

2021 жылғы 14 желтоқсан күні Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың Жарлығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Б.Елеусінованың төрағалығымен еліміздің өркендеп дамуы мен тәуелсіздіктің нығаюы жолындағы қалтқысыз еңбектері үшін ақтөбелік азаматтарға мемлекеттік награда табыс етілді. Осы шарада «Қазақстан Тәуелсіздігіне 30 жыл» мерекелік медалімен марапатталған Ақтөбе гуманитарлық колледжі директоры Нұрғалиев Ералы Ғұбайұлын колледж ұжымы лайықты марапатымен шын жүректен құттықтайды! Отбасыңызға амандық, еңбегіңізге толағай табыстар тілей отырып, әрқашан биіктерден көріне беруіңізге тілектестігін білдіреді.
@aqtobe_akimat @aqtobe_press

• Губайдуллина Нұрия