Сейсенбі, 14 Желтоқсан 2021 09:30

Ағымдағы жылдың 8,10,13-шы желтоқсан күндері Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Педагогикалық шеберлік мектебінің» тәжірибелі оқытушылары колледждің жас мамандарын қолдау және кәсіби бейімдеуге жағдай жасау мақсатында, шеберлік сыныптар ұйымдастырылуда. Мақсаты: қазіргі заманғы білім беру технологиясын табысты тәжірибеде қолдану үшін оқытушылардың кәсіби құзіреттілігін дамыту, өзара тәжірибе алмасу, өздігінен білім көтеру, кәсіби құзыреттілігін көтеру арқылы өз ісінің шеберін дайындау. Жас мамандар тәжірибелі оқытушылар Жамекова Бибигуль Мустафиевна, Токсанбаев Нурбол Торебаевич,Назира Амандыкова Дуйсенбайқызы, Карина .Гульнар Сагинишовнаның шеберлік сыныптарына қатысып, сабақ барысында, оқытудың түрлі әдіс - тәсілдері, топпен жұмыс жасау, рефлексия жасай алу, ақпараттық технологияларды пайдалану т.б. түрлері бойынша тәжірибелерімен бөлісті. Алдағы уақытта да «Педагогикалық шеберлік мектебі» өз жұмысын жоспарлы түрде жалғастырады.

• Аймұрза Зейнеп

• Тургунова Карина