Сенбі, 11 Желтоқсан 2021 10:10

«Worldskills Kazakhstan-2021» Республикалық VI кәсіби шеберлік чемпионаты өтті

2021 жылдың 1 қараша мен 10 желтоқсан аралығында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі «Таlap» коммерциялық емес акционерлік қоғамының ұйымдастыруымен «Worldskills Kazakhstan-2021» Республикалық VI кәсіби шеберлік чемпионаты өтті. Чемпионатқа еліміздің 17 аймағынан 450-ден астам 22 жасқа дейінгі жас маман қатысты. Біздің колледжден «Бастауыш білім беру» құзіреттілігі бойынша Буреш Елена, «Музыкалық білім беру» құзіреттілігі бойынша Набиева Назкен, «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі бойынша Кононенко Юлия республикалық чемпионатта бақ сынасты.
     10 желтоқсан күні Нұр-Сұлтан қаласында өткен «Worldskills Kazakhstan-2021» Республикалық VI кәсіби шеберлік чемпионат қорытындысы бойынша «Музыкалық білім беру» құзіреттілігі, Набиева Назкен жүлделі І орын және алтын медаль, жетекшісі М.М.Жусупова, «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі, Кононенко Юлия, жетекшісі И.П.Умарова жүлделі ІІІ орын және қола медальді жеңіп алды.
     Жүлделі орын иегерлерін колледж әкімшілігі және ұжымы атынан құттықтай отырып, зор денсаулық, шығармашылық табыс тілейміз. Бағындырар биіктеріңіз, алар асуларыңыз көп болсын!!!

• Иманов Аманбек

• Болатова Мадина