Бейсенбі, 09 Желтоқсан 2021 12:40

2021 жылғы 9 желтоқсан күні Ақтөбе облысының білім басқармасының кестесі негізінде ата-аналар арасында 12-18 жас аралығындағы студенттерге «Pfizer-BioNTech Comirnaty (Комирнати)» вакцинациясын жүргізуге арналған ақпараттық түсіндіру жұмыстары жүргізілді. Күн тәртібінің І мәселесі бойынша келген мамандар вакцина туралы ақпараттар берді. Әрі қарай директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Ш.Жиенкулова колледждің ішкі тәртіп ережесі және қыздар тәрбиесі, жатақханада жататын студенттердің тәртібі туралы айта келіп, жастар арасында құқық бұзушылықтарды, келеңсіз оқиғаларды болдырмау мақсатында жасалған жұмыстармен, алдағы жоспарлармен бөлісті. Колледж психологы А.Е.Сатаева ата-анарға арналған кеңестерін ұсынып, сауалнама жүргізді.

• Жұбанова Ұлжан

• Аймұрза Зейнеп