Сейсенбі, 07 Желтоқсан 2021 11:11

«Тәуелсіздік толғамдары» тақырыбында кездесу
  2021 жылғы 7 желтоқсан күні ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай «Қоғамдық келісім» КММ мен Ақтөбе гуманитарлық колледжінің ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік толғамдары» тақырыбында кездесу өткізілді.
Іс-шара барысында Халықаралық «Қазақ тілі» Ақтөбе облыстық ұйымы төрағасының орынбасары, ҚР Ақпарат саласының үздігі Қабақбаев Жанғабыл Жұмағалиұлы мемлекеттік тілді қастерлеу, құрметтеу туралы, «Қоғамдық келісім» КММ сарапшы маманы Сапаров Түлкібай Тынышұлы «Тәуелсіздіктің басты айшықтары» тақырыбы бойынша деректер келтірді.
ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың «Тәуелсіздік бәрінен қымбат» мақаласы негізінде ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылы ішінде қол жеткен жетістіктерге тоқталу мақсатында өткізілген шара колледж студенттеріне тәрбиелік мәні зор сабақ болып табылады.
#Тәуелсіздіктұмарым
#ТәуелсіздіктұмарымАқтөбе