Сейсенбі, 07 Желтоқсан 2021 11:10

Ақтөбе гуманитарлық колледжі кітапханасының оқу залында - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған "Ғасырдың керемет азаматы" тақырыбында кітап көрмесі ұйымдастырылды. 70-тен астам кітаптар мен мерзімді басылымдар, фото - құжаттар, библиографиялық көрсеткіштер ұсынылды.
Мақсаты:
а) Жас ұрпаққа Елбасының сан қырлы талант иесі, құдіретті тұлға екенін таныту.
ә) Елімізге еңсе тіктетіп, мемлекетімізді мығымдап берген, халқымызды әлемге танытып, алаш баласының абыройын асқақтатып Елбасының кісілік келбетін меңгеру.
б) Елін сүйген, елі сүйген Елбасынан үлгі алуға тәрбиелеу. елімізге деген сүйіспеншіліктерін арттыру.
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне ұйымдастырылған Колледж кітапханасының қорынан "Ғасырдың керемет азаматы"атты кітап көрмесіне Н.Ә.Назарбаевтың өмірбаяны мен қызмет хроникасын: металлург, қоғам және партия жетекшісінен саяси көшбасшыға дейінгі жолын, сондай-ақ егемен Қазақстанның қалыптасуы мен дамуының негізгі кезеңдерін, ішкі және халықаралық аренадағы экономикалық және саяси жетістіктерін, сіңірген еңбегі және Тәуелсіз елдің дамуына қосқан үлесі туралы мәліметтерді қамтиды.
Құрметті оқырмандар, оқытушылар, студенттер! "Ғасырдың керемет азаматы" тақырыбындағы ашық көрнекілі түрде жасалған кітап көрмесіне шақырамыз!

• Келдикова Аружан

• Шалабаева Динара