Бейсенбі, 02 Желтоқсан 2021 09:11

Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы Гульжан Алиева шт-106 тобында “we shall overcome” тақырыбында сыныптан тыс ашық тәрбие сағатын өткізді.

Ағымдағы жылдың 30 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде ағылшын тілі пәнінің оқытушысы Гульжан Алиева шт-106 тобында “we shall overcome” тақырыбында сыныптан тыс ашық тәрбие сағатын өткізді.
Сабақтың мақсаты: ел Тәуелсіздігінің 30 жылдығын атап өту, білім алушыларды қазақстандық патриотизмге, елін, жерін сүюге және халқын құрметтеуге тәрбиелеу. Басқа ұлт өкілдерінің мәдениетін, әдет-ғұрпын сыйлауға үйрету.
     Кеште қажырлы еңбектің, төзімділік пен жеңістің куәсі болған ел Тәуелсіздігінің 30 жылдығы атап өтілді.Сонымен бірге Қазақстан- көпұлтты мемлекет,келісім мен бірліктің аясында 130 –дан астам ұлт өкілдері бір шаңырақтың астында өмір сүріп, барлық ұлттар мен ұлыстар үшін ортақ мемлекет екені айтылды. Көп ұлттар елімізде тату тәтті бір үйдің баласындай өмір сүріп жатырғандығы туралы Шт-106 тобының білім алушылары Қазақ,орыс,ағылшын тілдерінде ән шырқап өз туындыларын паш етті.
Іс-шараға колледж оқытушылары мен 1 курс студенттері қатысты. Осыншама халықты бір арнаға тоғыстырған,тақымы биік қазақ халқы әрдайым биікте тұрары сөзсіз екенін .Үш тілде өткен кеш өте тартымды өтті. Шара соңында «Мен-қазақпын» әні шырқалды.

• Төлеуқара Гүлжаз

• Әбуталиева Айзат