Жұма, 19 Қараша 2021 11:10

Ақтөбе гуманитарлық колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы Курманбекова Айгуль Беркиновна нақты пәндер бойынша оқытудың инновациялық әдістерін ұсыну мақсатында Mashav (МАШАВ) –Израиль халықаралық агенттігінің "Педагогикалық инновациялар" курсына байқаудан өтті. Бұл байқаудың мақсаты - Білім беру жүйесіндегі инновациялар, қарым-қатынас, ынтымақтастық және топтық жұмыс үшін оқу құралдарын жасау,инновациялық педагогикалық білім беру құралдарымен қамтамасыз ету, нтеграцияны XXI ғасырдағы білім беруге енгізуді қолдау болып табылады. . Колледж әкімшілігі және ұжымы атынан Айгуль Беркиновнаны құттықтай отырып, шығармашылық табыс тілейміз.

• Келдикова Аружан

• Оспанқызы Сандуғаш