Сенбі, 06 Қараша 2021 11:15

Әке баланың қорғаны 2021 жылғы 6 қараша күні "Мәдениет және саз" бөлімінің "Ұлағат" әкелер мектебінің жоспарына сәйкес "Әке баланың қорғаны" атты коучинг өткізілді. Коучинг барысында директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Ш.Жиенкулова кіріспе сөз сөйлеп, колледж психологтары А.Е.Сатаева, Н.Е.Жармұханбет әке мен бала арасында үйлесімді қарым-қатынас орнату мақсатында тренинг ұймдастырды. Коучингке Од-105 топ студенті Төлемісов Мерлан, Сб-215 топ студенті Тұрдакынов Әділжан, Од-405 топ студенті Жәнібек Санна және ктх-105 топ студенті Муратова Таңшолпанның әкелері қатысып, баласымен бірлесе өнер көрсетіп, бала тәрбиесіндегі ақыл-кеңестерімен бөлісті. Кеш соңында колледж директорының атынан тәрбие жұмысына зор үлес қосып, белсенділік танытқан әкелерімізге алғыс хат табысталды. Әкенің бала тәрбиесіндегі орны орасан зор екені баршамызға аян, "Ұлағат" әкелер мектебінің алға қойған бірегей мақсаты да бала мен әке байланысын арттыру болып табылады.

• Мұратова Әсем

• Музыкант Екатерина