Сәрсенбі, 03 Қараша 2021 09:10

ҚР Білім және Ғылым Министрінің «МЕЙІРІМ ӘЛЕМГЕ МАХАББАТПЕН» медалімен марапатталды

Ақтөбе гуманитарлық колледжі 2014 жылдан бастап  «Өзін - өзі тану» рухани – адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық жобада болып, 2019 жылдан бастап негізгі білім беру ұйымы болып табылады.

Жамекова Бибигуль Мустафиевнаның «Өзін-өзі тану» рухани - адамгершілік білім беру бағдарламасын оқу-тәрбие үрдісіне енгізуде еңбегі орасан зор.

Өскелең ұрпаққа рухани адамгершілік білім беру және тәрбиелеу жүйесін дамытуға қосқан үлесі үшін және «Өзін-өзі тану» РАББ бағдарламасын білім беру саласына интеграциялау жөніндегі бағдарламалар мен нұсқаулықтарды әзірлеп іске асырудағы еңбектерінің нәтижесінде  Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым Министрінің   «МЕЙІРІМ  ӘЛЕМГЕ  МАХАББАТПЕН»  медалімен марапатталды. Бибигуль Мустафиевнаны  колледж  әкімшілігі   және  ұжымы атынан  құттықтай  отырып,  зор денсаулық, шығармашылық  табыс  тілейміз.
@aqtobe_akimat @bilim_basqarmasy_aqtobe

• Бозакова Дария