Дүйсенбі, 25 Қазан 2021 09:30

Толеранттылық - әлемге қымбат

18 қазан -Рухани  келісім күні.
     Ел бірлігі- барша табыстармыздың кілті. Бейбіт сүйгіш қазақ халқының сан ғасырлардан бергі  тарихында аты аңызға айналған ел бастаған хандар мен билері, батырлары елдің амандығын , тыныштығын сақтауға зор үлес қосқаны мәлім. Қазір жаңа ғасырда өз жалғасын тауып, әлем алдында Қазақстан досқа қамқор, дұшпанға кешірімді,  көршілерге мейірімді ел екенін дәлелдеп келеді.
     Ел басымыз Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев тарапынан ауқымды саяси қадамдар жасалынып,  бейбітшілік пен достықты нығайтудың жарасымды үлгісі қаланып жатыр. Осыған орай Ақтөбе гуманитарлық колледжі ‘’ Мектепке дейінгі тәрбие ‘’ бөлімінің МД -405, Мд-205, Мд-115 топтарымен бірлескен ‘’Толеранттылық - әлемге қымбат’’ тақырыбында тәрбиелік шара өткізілді.
     Студенттер толеранттылық туралы мағынаны  тереңірек танып,  өз ойларымен бөлісті . Толеранттылық мағынасына тезис  құрастырып,  бірлік, татулык, имандылық, бейбітшілік тақырыбында ақындардың өлеңдерін жатқа оқыды. Мақал-мәтелдерді талдады . Толеранттылықтың қоғамдағы  орнымен қажеттілігін сезінді.

• Асылбекова Рауза

• Сақабаева Аяулым