Бейсенбі, 21 Қазан 2021 10:00

Журналист, ақын, Қазақстан Жазушылар Одағы Ақтөбе филиалының мүшесі Гүлсамал Төрединқызы Аймахановамен кездесу

2021 жылғы 21 қазан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде журналист, ақын, Қазақстан Жазушылар Одағы Ақтөбе филиалының мүшесі Гүлсамал Төрединқызы Аймахановамен кездесу кеші өтті. Кездесуге Ақтөбе облысының тілдерді дамыту басқармасының басшысы Медет Жұмабайұлы Ысқақов және колледж оқытушылары мен студенттері қатысты. Шара барысында ақын өз шығармашылығы, әр жырдың шығу тарихы туралы айтып, өлеңдерін оқыды. Гүлсамал Төрединқызы балғын жастарға ана тілін сүю, туған жерді құрметтеу, мемлекетіміздің дамуы үшін еңбектенуге шақыра отырып, ақылын айтты. Өз кезегінде студенттер сұрақ қоя отырып, ақынның жырларын оқып берді.
Ақынмен кездесуге қатысқан оқытушылар мен студенттер естелік суретке түсіп, қолтаңба алысты.
@aktobe_tilder @aqtobe_madeniet_tilder

• Нәбиева Назкен