Сәрсенбі, 20 Қазан 2021 10:00

«Өмір жырын шерте білген»

Жазушы, аудармашы Сайын Мұратбековтың 85 жыл толуына орай «Өмір жырын шерте білген» тақырыбында әдеби-танымдық кеш
Қазан айының 18-ші жұлдызында колледж кітапханасының оқу залында Ақтөбе гуманитарлық колледжі «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығының 1-курс студенттері, С.Жиенбаев атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасымен бірлесе отырып жазушы, аудармашы, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген қайраткері, тәуелсіз «Тарлан» сыйлығының лауреаты, Қазақ Жазушылар одағының М.Әуезов атындағы әдебиет сыйлығының лауреаты Сайын Мұратбековтың 85 жыл толуына орай «Өмір жырын шерте білген» тақырыбында әдеби-танымдық кеш өткізілді. Шараның мақсаты -Сайын Мұратбековтың өмірі мен шығармашылығымен таңыстыру. Оқырмандарды ұлылардың өмірінен үлгі алуға баулу, шығармашылық танымдарын толықтыру. Студенттермен кері байланыс жасалып, жазушының шығармашылығы туралы сұрақтар қойылып, жауап алынды. Ақынның өмірі мен шығармашылығы келер ұрпаққа мәңгілік өнеге болып қала бермек.

• Сақабаева Аяулым

• Амангос Мадина