Сенбі, 11 Қыркүйек 2021 10:39

«Күшіңе сенбе, адал ісіңе сен!»

2021 жылы  9 қыркүйек күні «Адалдық алаңы» жобасы аясында Ақтөбе гуманитарлық колледжі «Қазақ тілі мен әдебиеті»   мамандығының 3-курс студенттері, С.Жиенбаев атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасымен бірлесе отырып,  «Күшіңе сенбе, адал ісіңе сен!» тақырыбында  пікір алмасу  сағаты өткізілді.

Шараның мақсаты -жастарға адам құқығы, бала құқығы, құқықты алаң туралы мағлұмат бере отырып, өз құқықтарын жете білуге, өмірде қолдана білуге үйрету. Адамгершілікке, адалдыққа, әділдік пен мейірімділікке баулу, таным белсенділігін арттыру. Еліміздің Ата Заңын құрметтеуге, сыйлауға тәрбиелеу, патриоттық тәрбие беру. Шара барысында студенттерге түрлі ситуациялық сұрақтар қойылып, психологиялық тренингтер жүргізілді.

Кітапхана меңгерушісі:  Ескарина Р.Ж.

• Музыкант Екатерина

• Нышан Ақмарал