Сейсенбі, 27 Сәуір 2021 10:30

Республикалық жаңашыл байқаудағы лайықты жеңістеріңізбен құттықтаймыз!

Республикалық бейнесабақтар фестивалі
  2021 жылдың сәуір айында Республикалық «Өнер және мәдениет» оқу -әдістемелік бірлестігінің ұйымдастыруымен бейнесабақтар фестивалі өткізілді. Фестиваль мақсаты - техникалық және кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының оқытушылары арасында үздік бейнесабақтарды анықтау. Байқауға Республикамызда аталған бейін бойынша мамандар даярлайтын оқу орындарының арнайы пәндер оқытушылары қатысты. Байқау қорытындысы бойынша Ақтөбе гуманитарлық колледжінің «Кітапхана ісі» мамандығы бойынша арнайы пәндер оқытушысы Даулеткалиева Гульмирам Косымовна «Библиографиялық құралдарды құрастыру жолдары» тақырыбындағы бейнесабағы үздік деп танылып, II орын және қаржылай сыйлықты иеленді. Сонымен қатар арнайы пәндер оқытушысы Қартанова Айгүл Әбдіқалыққызының М.Қойшыбаев «Романс»п тақырыбына түсірілген бейнесабағы 10 үздік жұмыстың қатарына еніп, арнайы Дипломмен марапатталды.
Республикалық жаңашыл байқаудағы лайықты жеңістеріңізбен құттықтаймыз!

• Әлуова Гүланар

• Маширикова София