Дүйсенбі, 12 Сәуір 2021 10:30

"Рухани жаңғыру"

2021 жылғы12 сәуір күні "Рухани жаңғыру" бағдарламасының төрт жыл толуына орай жастар ісі жөніндегі комитеттің ұйымдастыруымен топтар арасында онлайн форматта тәрбие сағаттары өткізілді. Шараның мақсаты - студенттерді Елбасының идеялары мен бастамаларын жан-жақты таныстыру, Мемлекет басшысының ұстанған саясатын ілгерілету, қазақстандық патриотизм сезімін қалыптастыру болатын. Студенттер "Өлке құндылығы- ұрпаққа мұра", ""Мәңгілік ел" идеясының тарихи негіздері", "Облысымыздың киелі жерлеріне онлайн саяхат", "Қазақстан- достықтың киелі мекені, ынтымағы жарасқан құтты мекен", "Ұрпақ тәрбиесі- ұлт тәрбиесі", "Болашаққа бағдар: рухани жаңғырудың ықпалы" тақырыптары бойынша жобалар қорғап, өзара талқылау жұмыстарын жүргізді.
#Руханижаңғыру4жылАқтөбе

• Әбдіжәлел Гүлден