Бейсенбі, 01 Сәуір 2021 10:11

Жунусова Гайни Задаевна

Жунусова Гайни Задаевна-Ақтөбе гуманитарлық колледжінің математика пәні оқытушысы Бойына табиғат дарытқан еңбекқорлық пен төзімділіктің нәтижесінде Ғайни Задаевнаның білім беру жүйесіндегі сіңірген еңбегі зор. Ұжым мүшелерімен тіл табыса отырып, өзі басқарған «Математика және физика» оқу-әдістемелік бірлестікті алдыңғы қатарлы «Үздік бірлестік» деңгейіне жеткізе білді. Адами қасиеттері мен тұлғалық қабілеті арқылы ұжым жастарына үлгі Ғайни Задаевна болашақ мұғалімдерді даярлауда қажырлылықпен еңбек ете білді. Бүгінде оның талмай еткен еңбегінің нәтижесі сол – ол оқытқан, тәрбие берген шәкірттері Облыс мектептерінде ұстаздық қызмет етіп, абыройға ие болуда.
     Ғайни Задаевна - ұдайы өз білімін жетілдіріп отыра, кәсіби біліктілігі мен дағдыларын тиімді пайдалана білетін білікті ұстаз. Математика пәнінен шәкірттері халықаралық, республикалық деңгейдегі конференциялар, олимпиадаларға қатысып, жүлделі орындарға ие болып келеді.
Осындай қажырлы еңбегімен жеткен жетістіктерімен қоса қарапайымдылықтың символы бола білген Ғайни Задаевна бүгінде қазіргі білім берудің инновациялық әдістерін тиімді пайдалануды, өзі білуімен бірге әріптестеріне үйретуден жалыққан емес.
Әріптес оқытушыларға көмек беруге үнемі даяр тұрады, шәкірт даярлауда табандылығымен, мейірімділігімен үлгі бола білген кәсіби білікті ұстаз. Шәкірт санасына үлкен із қалдыра білген Ғайни Задаевна - өз кәсібіне адал жан. Ұзақ жылдар бойы ұстаздық салада қызмет етіп, ұлағатты ұлдар тәрбиелеп отырған бақытты жанұя.
#қажырлыеңбек
#выдающийсяуспех