Сенбі, 27 Наурыз 2021 11:15

«Mind over memory»

Ағымдағы жылдың 26 наурыз күні «Шетел тілі» оқу-әдістемелік бірлестігінің мамандық онкүндігі аясында оқытушы Садық Гүлдәурен Адайбайқызының 0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы 0111063«Математика мұғалімі» біліктілігі бойынша жалпы білім беретін «Шетел тілі» пәнінен «МК-105»- тобында ашық сабағы өтті. Сабақтың тақырыбы: «Mind over memory». Мақсаты - студенттерді тақырып төңірегінде ағылшын тілінде сөйлеу тілдерін дамыту. Сабақ барысында студенттер жаңа ақпаратпен танысып, сұрақтарға ағылшын тілінде толық жауап берді. Сабақта жаңа сөздердің мағынасы түсіндіріліп, бекіту мақсатында «Filling», «Matching» танымдық тапсырмалары орындалды.
     Сонымен қатар аталған тақырыпты кеңірек ашу мақсатында бейнеролик көрсетіліп, студенттер оған өз пікірлерін білдіріп, талқылады. Сабақ кері байланыс жасау арқылы аяқталды. Оқытушы сабақтың құрылымы мен мазмұнында белсенді әдіс-тәсілдерді кеңінен қолданып, өзінің іс-тәжірибесін көрсете білді.

• Насрединова Айжан

• Оспанқызы Сандуғаш