Сенбі, 27 Наурыз 2021 11:11

«Қазақ биінің алғашқы баслаулары»

«Әлеуметтік-мәдени қызмет және өнер» оқу-әдістемелік бірлестігінің «Шығармашылық іс- әрекет-кәсіби құзыреттілік негізі»мамандық онкүндігі аясындаоқытушы АйнабековаШолпан Каримовнаның «Қазақ биінің алғашқы баслаулары» аттышеберкласы өтті.
Шара мақсаты - қазақ биінің оқыту әдістемелерін тереңірек түсіндіріп,алғашқы қазақ би бастаулары туралы түсінік беру.
     Халықтық ұжым«Әлия Гүлі» қазақ би ансамблі “Айжан қыз”, “Қазақ вальсі”, “Домбыра” билерін,«ОД -105»- тобының студенттері алтын қордағы «Қос алқа» билерін биледі. Шара барысында тәжірибелі оқытушы қазақ биінің өзіндік ерекшелігін, маңызын түсіндіре отырып, би қимылдарына айрықша мән бере білді.
     Шебер класқа қатысушыларғаарнайысертификаттарберіліп,өзжаңашылдығымен ерекшеленді. Шебер класты өткізуші оқытушы Ш. К. Айнабековаға алғысымызды білдіріп, алдағы уақытта шығармашылық табыстар тілейміз!Шебер класс өте жоғары деңгейде өтті.

• Онайбергенова Әмина

• Сәндібекова Гүлжайна