Сенбі, 20 Наурыз 2021 11:06

«Шығармашылық іс-әрекет- құзыреттілік негізі»

19.03.2021ж. Ақтөбе гуманитарлық колледжінің «Әлеуметтік- мәдени қызмет және өнер» оқу-әдістемелік бірлестігінде «Шығармашылық іс-әрекет- құзыреттілік негізі» тақырыбындағы онкүндік аясында 0403000 «Әлеуметтік-мәдени қызметі және халықтық көркемдік шығармашылығы» (бейін бойынша) мамандығының«ОД-205»- топ студенттерімен арнайы пән оқытушысы Бекбулатова Жансая Сериковна онлайн ашық сабақ өткізді.

Оқытушы сабақта түрлі әдіс- тәсілдерді қолдана отырып, сутденттерді шығармашылыққа жетелей білді. Әр орындалған станок жанындағы комбинацияларға тоқталып өтті, ортада көрсетілген этюдтарды орындап және әр ұлттың тарихына тоқталып жұмыс жасалды. Шығармаларды (комбинациялар мен тренаждарды) концертмейстердің сүйемелдеуімен білім алушылар орындады. Сабақ барысында оқытушы білім алушы жауаптарын толықтырып, қажетті орындарына түзету енгізе білді. Сонымен қатар АҚТ мүмкіндіктері кеңінен қолданылды. Сабақ соңында викториналық сұрақтар беріліп, студенттердің теориялық білімдері тексерілді. Білім алушылармен кері байланыс жүргізілді.

• Нәбиева Назкен

• Смагулова Гулсая