Жұма, 19 Наурыз 2021 14:07

"Күй күмбірі" атты облыстық онлайын-сұхбат

Ақтөбе гуманитарлық колледжінің "Әлеуметтік мәдени қызмет және саз" бөлімінің жоспарлы "Шығармашылық іс -әрекет-кәсіби құзіреттілік негізі" тақырыбындағы онкүндігі аясында домбыра класс оқытушысы Қуанышова Зибагүл Әбішқызының ұйымдастыруымен "Күй күмбірі" атты облыстық онлайын-сұхбат өз мәресіне жетті.

Кешке "Ерен еңбегі үшін медалінің иегері", ҚР Мәдениет саласының үздігі күйші-Қазанғаптанушы Жанаманов Нұрболат Әдіманұлымен шұрайлы әңгіме мен күміс күйін тыңдауға мүмкіншілік берді. Бір сағаттан астам уақытта күйші ,Қазанғап Тілепбергенұлының өмірі мен шығармашылығы жөнінде әңгіме өрбітіп, күймен әрлеп кеш сәнін келтірді. Кешке колледж әкімшілігі, оқытушылар, білім алушылар және кеш қонақтары қатысып өз кезегінде сауалдарын тастап кештің сәнін кіргізіп, тәлімі -мен тағылымы мол кеш болып жоғары деңгейде өтті.

• Қалисина Аружан

• Келдикова Аружан