Бейсенбі, 18 Наурыз 2021 15:00

«Шетел тілі» оқу-әдістемелік бірлестігінің оқытушылары Шандаулова Индира Амантаева, Амантаева Заура Талгатовна «Шетел тілін оқытуда IT технологияларын пайдалану арқылы студенттердің ақпараттық-технологиялық құзыреттілігін жетілдіру» мамандық онкүндігі аясында білім беру жүйесіндегі жаңа технологияның соның ішінде АҚТ-ның алатын орнын көрсету, мультимедиялық технологиялардың әдістемелік, ұйымдастырушылық, педагогикалық ерекшеліктерін талдау, мектепте АҚТ қолдана отырып, оқушылардың тілге қызығушылығын арттыру тәсілдерін анықтау мақсатында «Мектепте ағылшын тілін оқытуда АҚТ қолданудың маңыздылығы» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.  Шара барысында Шт-405 топ студенттері Әлуова Гүланар, Нышан Ақмарал, Онбай Альбина, Ерланова Жұлдызай, Есенгельдина Дильназ тәжірибе барысында қолданған ZipGrade.com, Google Jamboard, Quizlet, Miro.com, Learning Apps бағдарламалары туралы ой бөлісті.

• Нұрғалиева Ақбота

• Сәндібекова Гүлжайна