Жұма, 26 Ақпан 2021 14:00

«Кітапхана ісі» мамандығы бойынша мамандарды даярлау»

2021 жылдың 26 ақпан күні Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінің ғылыми кітапханасының ұйымдастыруымен «Кітапхана – рухани жаңғыру жолында» тақырыбында онлайн семинар өтті.
Семинардың өзектілігі - кітапханадағы жаңашылдықты ұсыну, электронды кітапханамен таныстыру.
     Семинарға Ақтөбе гуманитарлық колледжінің «Кітапхана ісі» мамандығы бойынша арнайы пәндер оқытушысы Даулеткалиева Гулмирам Косымовна «Қазіргі кездегі «Кітапхана ісі» мамандығы бойынша мамандарды даярлау» тақырыбында баяндама жасады. Оқытушы маман даярлау ісіндегі жаңалықтар мен қазіргі таңдағы PLATONUS платформасымен ұйымдастырылып отырған оқу-тәрбие үдерісіне тоқталды. Сонымен қатар білім алушыларды жан-жақты бәсекеге қабілетті маман ретінде қалыптасулары үшін колледжі тарапынан және әлеуметтік серіктестер тарапынан қолдау түрлеріне тоқталды.
    Семинарға ғылыми кітапхана қызметкерлері, колледж, мектеп кітапханашылары қатысты. Оқытушы болашақ мамандарды даярлау ісімен қатар, кәсіби бағдар беру жұмысын да қамтып өтті.

• Нұрғалиева Ақбота

• Алдекова Маншук