Сейсенбі, 23 Ақпан 2021 09:30

“Мейірімділік жасауға асығайық!»

Қайырымдылық – халқымыздың ең ізгі қасиеттерінің бірі. «Жанашырлыққа – жан риза» дегендей, қамқорлыққа алынған балалардың жанашыр қамқоршысы болып, аялы алақанға тосу, жүрек жылуын ұсыну, сауабы мол іс, әрбір адамзаттың азаматтық парызы.
Адам өміріндегі ең игі істерінің бірі – мұқтаж жандарға қамқорлық жасау.
«Өзін-өзі тану – махаббат пен шығармашылық педагогикасы» онкүндігі аясында «Мейірімділік жасауға асығайық» тақырыбында қамқорлыққа алған балалардың бойларындағы адамгершілік, қайырымдылық, сүйіспеншілік, ізгілік, инабаттылық, ақылдылық, әдептілік қасиеттерін оятып отырған қамқоршыларға алғыс айту мақсатында онлайн тәрбиелік іс-шара өткізілді.
Өткізілген тәрбиелік шарада ҚТ-115 тобының студенті Ажгереев Азамат Мұқағали Мақатаевтың «Қазақстан» өлеңін орындап, колледж психологы Сатаева Айгүл Ермековқызы психологиялық «Мен қандаймын?» атты ойын-жаттығуын жүргізді.
Шараға қатысушы қамқоршыларымыз Қалеш Балмуханова, Ажгереева Жаңагүл, Мукашева Мариналар колледж ұжымына өз ризашылықтарын білдірді.

• Жұмағазина Санзият

• Жұбанова Ұлжан