Бейсенбі, 18 Ақпан 2021 12:00

«Білімді ұрпақ – ұлт болашағы»

17.02.2021 күні «Музыкалық аспаптар» оқу – әдістемелік бірлестігінің он күндік аясында «Білімді ұрпақ – ұлт болашағы» атты онлайн форматтағы әдістемелік сағат жоғары дәрежеде өтті. СБ-405 студенттері диплом алдындағы мемлекеттік іс – тәжірбиені қала және ауыл мектептерінде 22 студент онлайн және офлайн форматта, 2 студент Облыстық ғылыми – тәжірбиелік орталығында өтті.
Барлық студент талапқа сай іс құжаттарын тапсырып бағаланды. Студенттерді болшақ маман ретінде қолдау және ынталандыру мақсатында «Ең үздік қорғау», «Ең үздік құжат» номинациялары тағайындалды. «Ең үздік қорғау» видеороликтерін дайындағандар: Набиева Н,Тауманова А, Байсагизова А.
Осы топтың студенттері қатысып, болашақ мамандықтарына бастау алды. Осы шараны ұйымдастырған «Музыкалық аспаптар» ОӘБ оқытушылары әдіскер Жусупова М.М, Булекеева Н.С

• Асылбекқызы Тұмар

• Бозакова Дария