Бейсенбі, 18 Ақпан 2021 11:40

«Шығармашылық ізденіс және кәсіби даму"

17.02.2021 жылы Ақтөбе гуманитарлық колледжі "Музыкалық аспаптар"оқу әдістемелік бірлестігінің «Шығармашылық ізденіс және кәсіби даму" тақырыбыдағы мамандық онкүндігі аясында "Шырқа сырнай!" атты оқытушылар Абишева Элеонора Ажибаевна, Дюсова Шаттық Доскайровна жергілікті Ақтөбе өңірінің баяншылар триосымен онлайн лекция-концерт өткізді.
Лекция-концертке Ғ.Жұбанова атындағы облыстық филармониясының оркестр әртістері,баяншылар Жақсыбеков Ғарифолла Орынбасарұлы , Елубай Әсет Елеусізұлы, Қарымсақов Жеңісбек Төлеуұлылар қатысты. Кеш барысында қазақ, шетел композиторларының танымал шығармалары орындалды. Композиторлары мен орындалған шығармаларға аннотациялық түсінік берілді. Баяншылар ансамблінің орындаушылық шеберліктері ұстаздар мен студенттердің көңіліне керемет рухани әсер қалдырды.
Кеш қонақтары ұстаздық қызметіндегі іс-тәжірибелерімен бөлісіп,колледж ұстаздарына ыстық ықыластарын білдірді.Кеш жоғары деңгейде өтті.
Келешекте баяншылар шығармашылығымен оффлайн кезеңінде де сұхбат кешін өткізу жоспары көзделді.

• Смагулова Гулсая
    Шт105