Сәрсенбі, 17 Ақпан 2021 10:31

Оқуға құштар мектеп - оқуға құштар ұлт"

"Оқуға құштар мектеп - оқуға құштар ұлт" жобасын қолдау мақсатында "Мектеп кітапханаларында оқушылардың оқу сауаттылығын дамыту жолдары"облыстық вебинар
Ағымдағы жылдың 16 ақпанында "Өрлеу" БАҰО Ақтөбе филиалында облыс кітапханашылары "Оқуға құштар мектеп - оқуға құштар ұлт" жобасын қолдау мақсатында "Мектеп кітапханаларында оқушылардың оқу сауаттылығын дамыту жолдары" тақырыбында онлайн форматта облыстық вебинарда бас қосты. Вебинар жұмысы барысында «2020-2025 жылдарға арналған Білім беру ұйымдарының кітапханаларын перспективалық дамыту жөніндегі Жол картасының міндеттері, мектеп кітапханаларында оқушылардың кітап оқу дағдысын жетілдіру, кітапханашылардың біліктілігін арттыру мәселелері талқыланды.
Вебинарға Ақтөбе гуманитарлық колледжінің «Кітапхана ісі» мамандығы бойынша арнайы пәндер оқытушысы Даулеткалиева Гулмирам Косымовна«Онлайн – режимінде кітапхана пайдаланушыларына қызмет көрсету үшін – идеялар» тақырыбында білім алушыларын кітап оқуға қызығушылығын арттыру үшін, қашықтықтан өткізілетін көпшілік шаралардың түрлерімен таныстырып өтті.
Мұндай жаңалықтарды талқылап, болащақ кітапханашылар даярлайтын Ақтөбе гуманитарлық колледжі үшін маңызды болып табылады.

• Нұрғалиева Ақбота

• Пастух Виктория