Бейсенбі, 11 Ақпан 2021 11:09

«Адамгершілік -рухани білім болашақ маманның даму факторы ретінде»

10.02.21 жылы «Өзін-өзі тану адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау» бойынша пилоттық жобаны іске асыратын колледж студенттері арасындағы «Адамгершілік -рухани білім болашақ маманның даму факторы ретінде» тақырыбындағы Республикалық ғылыми-практикалық семинар өтті.
Семинарға 350-ге жуық колледж студенттері қатысты. Ақтөбе гуманитарлық колледжінің ІІ курс студенті Ордабаева Аңсаған Мирболатқызы (жетекшісі география пәні оқытушысы Кабира Туремуратовна Ниетбаева) «Адам экологиясы және оның ғылымдар жүйесіндегі орны» тақырыбында баяндамасымен қатысты. Білім алушы жаратылыстану ғылым негіздерін болашақ бастауыш сынып мұғалімі ретінде «Өзін-өзі тану» бағдарламасымен интеграциялау бағытындағы зерттеу жұмыстарымен бөлісті.
Семинар барысында жасалған баяндама аталған бағдарламаның болашақ мамандар үшін маңызы мен өміршеңдігін айқын аңғартты. Семинар соңында өз баяндамаларымен қатысқан спикерлерге сертификат табысталды.

• Идиятулина Рустина

• Нышан Ақмарал