Дүйсенбі, 08 Ақпан 2021 16:32

«Әбіш Кекілбаев өмірі мен шығармашылығы» тақырыбында ашық сабақ өткізді

«Қазақ тілі мен әдебиеті» оқу-әдістемелік бірлестігі мамандық онкүндігі аясында ағымдағы жылдың 05 ақпан күні «Бастауыш білім беру» мамандығының «ШТ-205»- тобында «Қазақ әдебиеті» пәнінен Адилова Жайнагүл Мустафина «Әбіш Кекілбаев өмірі мен шығармашылығы» тақырыбында ашық сабақ өткізді.
Сабақ барысында оқытушы Қазақстанның халық жазушысы, мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаевтың өмірі туралы баяндап, бейнежазба арқылы туған жері, өзінің естелігі көрсетілді. Атақты қаламгердің шығармашылығын жоспар бойынша топ студенттері өз беттерімен топта жұмыс жасау арқылы меңгерді. «Өзіңізді анықтаңыз» тренингін, «ДЖИГСО-1», Quizizz.com тест, Jamboard тақтасын, т.б оқытудың тиімді әдіс – тәсілдерін қолданды.
«Әбіш Кекілбаев өмірі мен шығармашылығы» тақырыбындағы сабақ тест жұмыстарымен бекітілді.
Оқытушы Ж.М.Адилованың өткізген сабағынан әріптестерінің үйренері мол болды.

• Длимбетова Амина

• Қалисина Аружан