Дүйсенбі, 08 Ақпан 2021 13:29

2021 жылғы 5 ақпан күні колледжде облыстық білім басқармасы жоспарына сәйкес дін мәселелері және қоғаммен байланыс орталығының теолог маманы Ильясов Бекжан Куанатұлы және психолог Надиршина Ләззат Халилуллинамен «Жастар арасында радикалды идеологияға қарсы тұрақты иммунитет қалыптастыру, студенттік ортада деструктивті идеологияның таралуына жол бермеу» тақырыбында онлайн кездесу өтті. Кеш барысында студенттерге діни адасушылықтың, радикалды идеологияға жол бермеу, сан түрлі ағымдарға үгіттейтін жат діндерге еріп кетуден сақтандыру жөнінде түсіндіріліп, психолог тарапынан қоғамдық ортада өзін-өзі ұстау, бөгде адамдарға тым сенгіш болмау, өз психикасын басқара алу жөнінде ақыл-кеңестер айтылды.

• Онайбергенова Әмина

• Оспанқызы Сандуғаш