Дүйсенбі, 08 Ақпан 2021 13:28

«Жаңартылған білім мазмұны – заман талабы»

Жаңартылған білім мазмұны – заман талабы» мамандық онкүндігі аясында 2021 жылының 03 ақпан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжі «Қазақ тілі мен әдебиеті» оқу-әдістемелік бірлестік оқытушысы Шаматова Венера Куангалиевна Бк-101 тобында қазақ тілі мен әдебиет пәнінен «Саламатты өмір салтын ұстанамын. Денсаулықты сақтау өз қолымызда. Құрмалас сөйлемдердің түрлері. Құрмалас сөйлемдердің жасалу жолдары» тақырыбы бойынша ашық сабақ өткізді.
Сабақтың мақсаты: салауатты өмір сүруге көзқарастарын қалыптастыру, денсаулық сақтауға, спортпен шұғылдануға қызығушылықтарын ояту. Құрмалас сөйлемдердің (аралас) жасалу жолдарын білу, жазба жұмыстарында орынды қолдану.
Сабақ барысында интерактив тактасы қолданылып, оқытушыларға ZOOM платформасы арқылы көрсетілді. Сабақта жаңартылған білім беру мазмұны бойынша оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдері «Миға шабуыл» мен «Мозайка» әдістері және іс-әрекет кезеңінде «Ассосияция» әдісдері пайдаланылса, кері байланыста «Сиқырлы доп» әдістері қолданылды. Сабақ барысында топ екі командаға («Ауыр атлетика тобы» және «Жеңіл атлетика» топтарына) бөлініп жарысты және сабақтың барлық тапсырмалары соған жоспарланған болатын. Студенттермен кері байланыс жасалып, чек-парағы критерияларға сәйкес бағаланды. Сабақбарысында білім алушылардың белсенділігі жоғары болды.

ы.

• Жұмағазина Санзият