Бейсенбі, 04 Ақпан 2021 11:03

"Жаңартылған білім мазмұны - заман талабы" тақырыбындағы қазақ тілі мен әдебиеті оқу-әдістемелік бірлестігінің мамандық онкүндігі

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде "Жаңартылған білім мазмұны - заман талабы" тақырыбындағы қазақ тілі мен әдебиеті оқу-әдістемелік бірлестігінің мамандықонкүндігі аясында "Мектептегі дейінгі тәрбие және оқыту" мамандығының «Мд-115»- тобында "Мәнерлеп оқу" пәнінен Нургуль Бакытжановнаның ұйымдастыруымен ашық сабақ өтті.
       Сабақ барысында оқытушы "Алдын ала берілген атаулар", "Өрмекші торы", "Жеңілдетілген анықтама" немесе "Түсіндірме" және "Сұрақты қағып ал!" т.б.оқытудың тиімді әдіс-тәсілдерін шеберлікпен қолдана білді.
       «Кідіріс, оның түрлері» тақырыбында кідіріс, оның түрлері туралы теориялық білім беріліп, практикалық жұмыстармен бекітілді. Білім алушылар тыныс алу жаттығуларын жасап, шығарма мәтіндеріне кідіріс түрлерін қойып, мәнерлеп оқуға машықтанды. Болашақ балабақша мамандары балаларға шығарма оқып беруде кідіріс қойып оқи білудің маңызын білді. Студенттердің сабақ үстіндегі белсенділігі жоғары болды.
Оқытушы Н.Б.Аманованың өткізген сабағынан әріптестерінің үйренері мол болды.

• Келдикова Аружан

• Утегенова Сымбат