Дүйсенбі, 01 Ақпан 2021 15:11

«Жаңартылған білім мазмұны –заман талабы» мамандық онкүндігі

«Жаңартылған білім мазмұны –заман талабы» мамандық онкүндігі аясында 2021 жылдың 01 ақпан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжі «Қазақ тілі мен әдебиеті» оқу-әдістемелік бірлестік оқытушысы Балгазиева Ляззат Танатаровна қазақ әдебиеті пәнінен Жарасқан Әбдірашев «Дала, сенің ұлыңмын» поэмасы тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақ барысында ақпараттық-коммуникациялық технология мүмкіндіктері кеңінен қолданылып, автордың өмірі мен шығармашылығы бейне жазба арқылы көрсетілді.
        Сабақта жаңартылған білім беру мазмұны бойынша оқытудағы жаңа әдіс- тәсілдерді – «Миға шабуыл», «Шеңбер»,«Серпілген сауал» әдістерін қолдана отырып, поэманың көркемдік ерекшелігіне талдау жасалды. Студенттермен кері байланыс жасалып, чек- парағы критерийлеріне сәйкес бағаланды.
        Сабақ мақсаты бағалау критерийлеріне орай алынып, сабақ мазмұнында көрініс тапты. Сабаққа қатысушылар тарапынан алары мен үйренерлері мол болғандығы айтылды.

• Қайдасов Жасұлан

• Жұбанова Ұлжан