Жұма, 02 Қазан 2020 09:56

Ұстаздар күні

Құрметті ардагер ұстаздар! Қадірлі әріптестер!
     Сіздерді ұлы мереке Ұстаздар күнімен шын жүректен құттықтаймын! Ұстаз– ұлағатты есім. Шәкірттерін кәсіби біліммен сусындатып, үлкен өмірге бағыт-бағдар беруде және болашақ ұрпақты тәрбиелеуде ұстаздың еңбегі өлшеусіз екені анық. Ұстаз ел ертеңі жастарды, болашақ азаматтарды ғана емес, бүкіл болашақ қоғамды қалыптастырады. Сондықтан да ұстаз мәртебесі қашанда биік те қадірлі.
     Құрметті ұстаздар, қоғам мен адамзат алдындағы ұстазға жүктелген маңызды міндетті ескере отырып, Сіздерге білім саласындағы елеулі еңбектеріңіз бен мемлекеттің гүлденуі жолындағы абыройлы істеріңізге толымды табыс тілеймін! Болашақ мамандар даярлаудағы ұстаздық жолдарыңыз тек өрлеу мен өсуге бастасын!

Нұрғалиев Ералы Ғұбайұлы
Ақтөбе гуманитарлық колледжі директоры,