Сәрсенбі, 30 Қыркүйек 2020 11:37

Ардагерлерді ардақтайық!

Құрметті Ақтөбе гуманитарлық колледжінің ардагер ұстаздары!

Сіздерді 1 қазан – Халықаралық қарттар мен ұрпақтар ынтымақтастығы күні мерекесімен құттықтаймын.
     Үлкенді сыйлау, оларға құрмет көрсету ата-бабадан келе жатқан салтымыз. Сіздердің өмірлік тәжірибелеріңіз бен ақыл - кеңестеріңіз, тәлім - тағылымдарыңыздың біз үшін орны бөлек. Талай жасты тәрбиелеп, ізбасарларыңызды өсірдіңіздер. Сіздер салған сара жолда бүгінгі ұстаздар талмай еңбектеніп, шәкірттерін қия шыңға өрлетуде.
     Еліміздің дамуы мен өркендеуіне және жас ұрпақты тәрбиелеп, білім беру саласына зор үлес қосқан ардагер ұстаздарымызға айтар алғысымыз шексіз. Сіздерге зор денсаулық, ұзақ ғұмыр, жақындарыңызға амандық тілеймін.

• Әбуталиева Айзат

• Нургалиева Гүлбақыт