Жұма, 20 Наурыз 2020 17:36

«Miss AGK-2020»

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде 8-наурыз Халықаралық әйелдер күніне орай арулардың сұлулығы мен әсемдігі сыналатын «Miss AGK-2020» байқауы өтті. Мақсаты – аруларымыздың көркемдік талғамын қалыптастыру, қазақ аруының бойындағы ізеттілікке, инабатталыққа тәрбиелеу және салт-дәстүрді насихаттау.

Білімі мен сымбаттылығы сынға түскен сайыстың байқау нәтижесінде Шт-105 топ студенті Есетова Сабина «Miss AGK-2020», «Miss Brilliant»; Мк-105 топ студенті Муратова Асем «I vice Miss»; Од-205 топ студенті Ишмуратова Укилим «II vice Miss»; Шт-205 топ студенті Сражадинова Ақерке «III vice Miss»; Шт-205 топ студенті Лобода Анель «Miss Virtual», «Inabatty arý»; Мд-105 топ студенті Абдисадық Қаламқас «Symbatty arý»; Бк-205 топ студенті Балуанова Дильназ «Ónerli arý»; Мк-115 топ студенті Бағыланкызы Роза «Zerdeli arý» номинациясын иеленді.
Барлық қатысушыларға демеушілер тарапынан «Brilliant» модельдік мектебінен, «Marmeladka» сұлулық салонынан сертификаттар, «Dress room» көйлектер салонынан жеңілдіктер, «2.8.фото-видео студиосынан» фотосессияға жеңілдік, «Zhanna cosmetika»косметикалар бутигінен сертификат және бьюти бокс, «Mulan MUA» салонынан макияжға жеңілдіктер сыйға берілді және колледж тарапынан аруларымызға естелік сыйлықтар табыс етілді.
Байқаудың жоғары дәрежеде өтуіне үлес қосқан демеушілерімізге

@azamatsain

@marmeladka_bs

@aktobe_dressroom

@2.8studio_

@mulan_mua

@cosmetika_zhanna

колледж әкімшілігі атынан алғыс білдіреміз.

• Идиятулина Рустина

• Анарбек Аиша