Жұма, 20 Наурыз 2020 17:31

«Оқытушының студенттермен қарым-қатынас стилі» тақырыбында педагогика-психология бірлестігінің оқытушысы Жайрангуль Алдамжарова колледж жас оқытушыларына арналған коучинг өткізді.

Коучингте бүгінгі күнде студенттермен қарым-қатынас деңгейінің тиімді тәсілдері жөнінде тәжірибе алмасты. Білім алушыларға әсер етудің негізгі әдістері – оқытушының жеке сүйкімділігінің әсерін жасауға бағытталған психологиялық-педагогикалық қасиеттер: комуникабельділік, эмпатиялық және визуалдық (мұғалімнің сыртқы түр тұлғасы мен жүріс-тұрысы, педагогикалық техникасы) жөнінде сөз қозғалып, педагогикалық қызмет стильдері: авторитарлық, демократиялық, либералдық стильдердің педагогикалық тактикамен қолдану шеберлігі талқыланды. Жас оқытушылар коучинг нәтижесінде өздеріне құнды ақпарат алғандарын айтып, өз алғыстарын білдірді.

• Нургалиева Гүлбақыт

• Үмбетбаева Жулдыз