Жұма, 20 Наурыз 2020 17:29

Колледжде мектеп оқушылары үшін кезекті Ашық есік күні өтті.

Ақтөбе қаласының №52, №53, №59, №56, №60 жалпы білім беретін мектеп оқушылары үшін «Мәдениет және саз» бөлімі оқытушылары колледж мамандықтары бойынша презентация өткізіп, колледж базасымен таныстырды.

Колледж қонақтарына «Музыкалық білім беру» мамандығы СБ-305 тобының студенттер хоры Е.Брусиловскийдің «Қыз Жібек» операсынан үзінді, зулу халық әні «Siyahamba»-ны ұсынса, «Әлеуметтік мәдени қызмет және халықтық көркем- өнер шығармашылығы» мамандығы 2 курс студенттерінен құрылған оркестр халық күйі «Тепеңкөк» пен Қазанқаптың «Учитель» күйін орындап берді. Сондайақ қонақтар ОД-205 тобының студенттерінен құралған «Сырғалым» бишілер ансамблінің орындауында халық биін тамашалады. Мектеп ұстаздары колледж мұражайындағы қонақтарға арналған кітапқа қолтаңбаларын қалдырып, тілектерін жазды. Ақтөбе қаласы №60 жалпы білім беретін мектептің психологі Изгалиева Нұрсауле Аманжоловна кездесу соңында өзінің де осы оқу орнының түлегі екенін тебірене еске алып, колледж студенттеріне, ұжымға ризашылығын білдірді.

• Пастух Виктория

• Амангос Мадина