Жұма, 20 Наурыз 2020 17:23

Ағымдағы жылдың 28 ақпан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Жастар дарын сыйлығының иегері, ҚР құрмет орденінің иегері, дәстүрлі әнші Айгүл Қосановамен кездесу кеші өтті.

Кеш мақсаты: Студенттерді дәстүрлі ән өнерімен таныстыра отырып, әншінің шығармашылық еңбек жолдарын студент жастарымызға үлгі ету, дәстүрлі ән өнерін жастардың арасында дәріптеу.
Кеш өте әсерлі,мағыналы өтті. «Мәдениет және саз» бөлімінің студенттері өз өнерлерін көрсетіп, сонымен қатар көкейтесті сұрақтарын қойып, рухани азық алды.
Кеш соңында Айгүл Қосанованың өнерін тамашалап, директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары Ардақ Калиева, «Мәдениет және саз» бөлімінің оқытушылары кеш қонағына ризашылықтарын білдірді.

• Нышан Ақмарал

• Шалабаева Динара