Жұма, 20 Наурыз 2020 17:17

«Өнер жолы – ұлы жол»тақырыбындағы кездесу кеші

Ағымдағы жылдың 26 ақпан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Өнер жолы – ұлы жол»тақырыбында кездесу кеші өтті. Іс-шара мақсаты: Облысымыздың мақтанышы болған өнер иесі,Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Ғазиза Жұбанова атындағы филармония солисі, Ахмет Жұбанов атындағы музыка колледжінің вокал класының оқытушысы, ұстаз Айтимов Марат Олжабайұлымен кездесу.

Студенттердің вокал пәні бойынша білімдерін шыңдау, өнерге деген қызығушылықтарын, сүйіспеншіліктерін арттыруда оқытушының жетістіктеріменбөлісіп, кеш соңында шебер-класс өткізді. Оқытушы студенттермен кездесіп, өмір жолы, жетістіктері туралы әсерлі әңгімелер айтты.
Студенттер кездесуден алған әсерлері ойларын ортаға салып, жылы лебіздерімен бөлісіп, шара соңында әннен шашу жолдады.

• Онайбергенова Әмина

• Утегенова Сымбат