Жұма, 20 Наурыз 2020 17:05

«Ерікті болу-ерлік»

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде 20 ақпан күні «Волонтер жылы» аясында «Ерікті болу-ерлік» кездесу кеші өткізілдіді. Кешке «Жас Отан» ЖҚ-ның, «Жүректен жүрекке» қайырымдылық ұйымының, «Leader-Q» жастар корпусының, «Қызыл Ай» қоғамының құрамында белсене қатысып жүрген колледжіміздің волонтер жастары қатысты.

Шара барысында волонтерлар ашық алаңда өз жұмыстарын таныстыра өтіп, студенттермен еркін сұхбат жүргізді. Адамдарға көмек беріп, тәжірибе жинауға, өмірлік маңызды дағдыларды дамытып, әлемді жаңа қырынан көруге мүмкіндік беретін бірден - бір сала – еріктілік екендігі, бұл - жастардың бойындағы азаматтық позицияны, патриоттық сезімді оятатын бағыттардың бірі және бірегейі екендігі айтылды.

• Асылбекқызы Тұмар

• Бозакова Дария